Nowa strona WWW

Dział Projektów WSG w Bydgoszczy jest jednostką organizacyjną Uczelni zajmującą się pozyskiwaniem środków zewnętrznych oraz rozliczaniem i konsultowaniem realizowanych Projektów, współfinansowanych zwłaszcza z Europejskiego Funduszu Społecznego i innych środków Unii Europejskiej.

Na stronie znajdują się najświeższe informacje o bieżących pracach Działu, wynikach aplikowania o środki zewnętrzne oraz realizowanych projekach.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Projektach realizowanych przez WSG w Bydgoszczy zapraszamy do działu Projekty, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami oraz zasadami uczestnictwa w Projektach.

W dziale Fundusze Strukturalne znajdują się podstawowe informacje o Programach Operacyjnych przewidzanych na okres programowania 2007 - 2013 r.:

- Krajowych Programach Operacyjnych

- Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy realizuje również projekty partnerskie.

Zainteresowane współpracą podmioty zapraszamy do działu Kontakt. Możliwe jest również wysłanie zapytania za pośrednictwem dostępnego na stronie prostego formularza.

Na stronie WWW zamieszczane są także przydatne Dokumenty i formularze.<< powróć do listy aktualności
Rozwój Akademickiego Biura Karier WSG w Bydgoszczy

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 1 stycznia 2018 r. rozpoczęliśmy realizacje projektu pn. „Rozwój Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy”.

Projekty - Perspektywa Finansowa UE 2014-2020

Według stanu na dzień 25 kwietnia 2017 r., Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy  realizuje 12 projektów. Przedsięwzięcia realizowane są w ramach Perspektywy Finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

KPAI

Od grudnia 2014 roku Wyższa Szkoła Gospodarki rozpoczeła realizację kolejnego projektu pt. "Doposażenie Pracowni Neuropsychologii i Użyteczności".