Akademia Kadr Turystyki

Z radością zawiadamiamy, że projekt pt. "Kujawsko - Pomorska Akademia Kadr Turystyki" złożony w odpowiedzi na konkurs nr 6/8.1.1/2009 ogłoszony przez Urząd Marszałkowski w Toruniu otrzymał dofinansowanie w wysokości 317 949,08 zł.W terminie 01 stycznia 2010 - 31 grudnia 2010 r. przeszkolonych zostanie 87 osób z sektora usług turystycznych z zakresu wykorzystania nowoczenych metod oraz rozwiązań informatycznych w komercyjnych usługach turystycznych oraz oraz dostosowanie ich do rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy. Uczestnicy nauczą się m.in jak wypromować produkt turystyczny za pośrednictwem internetu i innych środków przekazu, jak stworzyć ofertę turystyczną oraz przygotować ją graficznie, jak utworzyć stronę www i zarządzać nią w sieci, a także nabędą wiedzę i umiejętności z zakresu technik sprzedaży produktu turystycznego z elementami typologii klienta oraz cyklicznego badania opinii klientów w kontekście posprzedażowej obsługi klienta .

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.<< powróć do listy aktualności
Rozwój Akademickiego Biura Karier WSG w Bydgoszczy

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 1 stycznia 2018 r. rozpoczęliśmy realizacje projektu pn. „Rozwój Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy”.

Projekty - Perspektywa Finansowa UE 2014-2020

Według stanu na dzień 25 kwietnia 2017 r., Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy  realizuje 12 projektów. Przedsięwzięcia realizowane są w ramach Perspektywy Finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

KPAI

Od grudnia 2014 roku Wyższa Szkoła Gospodarki rozpoczeła realizację kolejnego projektu pt. "Doposażenie Pracowni Neuropsychologii i Użyteczności".